O Nas

Zielony Rynek to dynamicznie rozwijająca się sieć parków handlowych, zapewniająca kompleksową infrastrukturę dla biznesu oraz efektywne rozwiązania dla wszystkich Partnerów.

Nasza oferta gwarantuje:

  • Optymalne warunki prowadzenia biznesu
  • Stałą grupę lojalnych Klientów
  • Przewidywalny zysk w dłuższej perspektywie czasowej

Naszym Najemcom oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Nowoczesne i funkcjonalne obiekty
  • Możliwości zbudowania własnej sieci na bazie nowo powstających obiektów

Naszymi Partnerami są znane ogólnopolskie sieci, jak również regionalni przedsiębiorcy.

W każdym Zielonym Rynku zlokalizowane są nowoczesne supermarkety Dino – najszybciej rozwijająca się sieć handlu detalicznego w Polsce. 

Zielony Rynek to obiekty zapewniające wszystkim Najemcom dogodne warunki prowadzenia biznesu, w ramach jednej rozpoznawalnej marki. To doskonałe lokalizacje w pobliżu miejsca zamieszkania Klientów, z przemyślaną architekturą, dogodnym dojazdem oraz przestronnym parkingiem.

Wygoda

Przemyślana i nowoczesna infrastruktura budynku zapewnia wygodę prowadzenia biznesu,a Twoim Klientom szybkie i przyjemne załatwienie codziennych spraw. Różnorodne punkty handlowo-usługowe, zgromadzone wokół rozpoznawalnego marketu spożywczego, nowoczesna infrastruktura budynku.

Oszczędność

Różnorodne, kompleksowe formy współpracy umożliwiają dopasowanie najlepszej dla siebie oferty i zoptymalizowanie kosztów prowadzenia biznesu.

Poznaj Dino

W centrum każdego Zielonego Rynku znajduje się market spożywczy Dino. To marka rozpoznawalna i budząca zaufanie klientów. Swoją ideę „Bliżej Ciebie” wprowadza w życie już od kilkunastu lat.

Nowoczesność

Umiejscowienie w innowacyjnym parku handlowym pozwala na budowanie wizerunku Firmy nowoczesnej i przyjaznej Klientowi.

Zapraszamy do Kontaktu

Jesteśmy otwarci na opinie i potrzeby Konsumentów

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie

Zapraszamy do wysyłania opinii

Więcej