O nas

Obraz przedstawia wizytówkę

Zielony Rynek to sieć innowacyjnych parków handlowych z efektywnymi rozwiązaniami dla wszystkich Partnerów, jak również godna polecenia oferta dla przyszłych franczyzobiorców. Naszą ofertę dedykujemy najemcom poszukującym miejsca, które zagwarantuje optymalne warunki prowadzenia biznesu, stałą grupę lojalnych Klientów oraz przewidywalny zysk w dużej perspektywie czasowej.

Oferujemy:

·        atrakcyjne warunki współpracy

·        możliwość zbudowania własnej sieci na bazie nowo powstających obiektów

·        nowoczesny i funkcjonalny obiekt

Lokalizacje obiektów są ogromnym atutem, w pobliżu znajdują się osiedle mieszkaniowe, jak również osiedle domków jednorodzinnych. Układ dróg zapewnia dogodny dojazd do obiektu handlowego przy którym usytuowany jest przestronny parking. Na terenie inwestycji zlokalizowany jest nowoczesny market spożywczy Dino oferujący szeroki wybór produktów najwyższej jakości.

Zielony Rynek to obiekt zapewniający wszystkim najemcom doskonałe warunki prowadzenia biznesu w ramach jednej rozpoznawalnej marki.

Różnorodne punkty handlowo- usługowe, zgromadzone wokół rozpoznawalnego marketu spożywczego, nowoczesna infrastruktura budynku i duży przestronny parking w atrakcyjnej lokalizacji, blisko miejsca zamieszkania. Przemyślana inwestycja sprawia, że Zielony Rynek staje się miejscem intuicyjnie wybieranym przez mieszkańców do wygodnego robienia zakupów i korzystania z usług, a to naturalnie przekłada się na dynamiczny wzrost Twojej firmy.

Korzyści partnerstwa w biznesie:

1. Wygoda : Przemyślana i nowoczesna infrastruktura budynku zapewnia wygodę prowadzenia biznesu, a Twoim Klientom szybkie i przyjemne załatwienie codziennych spraw

2. Oszczędność : Różnorodne , kompleksowe formy współpracy umożliwiają dopasowanie najlepszej dla siebie oferty i zoptymalizowanie kosztów prowadzenia biznesu

3. Rozwój: Liczba naszych inwestycji ciągle powiększa się . Daje to możliwość rozwinięcia sieci punktów we współpracy z zaufanym partnerem o ugruntowanej pozycji na rynku

4. Nowoczesność: Umiejscowienie w innowacyjnym pasażu handlowym pozwala na budowanie wizerunku Firmy nowoczesnej i przyjaznej Klientowi.